Darkorbit Sunucu Birleşimi

Oyun

7 Eylül 2017

Darkorbit çarşamba günü yaptığı twitch yayını ile sunucu birleşmesi hakkında bilgi verdi. Twitch üzerinde bilgi veren darkorbit ekibinden “Seth: Bu iş kesin olacak sunucular birleşecek” dedi.

Hangi Sunucular Birleşecek

TR sunucuları ile Yabancı sunucular kendi aralarında bir birleşmeye gidecek.

Rütbeler Ne Olacak

Yayında gelen sorular doğrultusunda rütbeye değinen Seth bu konu hakkında bilgimiz yok. Yapımcıdan Kasım ayına doğru net bir bilgi bekliyoruz kimsenin hakkı yenmemeyecek.

Yayından edindiğimiz bilgiler doğrultusunda birleşme kesin olarak gerçekleşecek. Bu birleşim ile sıralamar nasıl olucak? Ne gibi karışıklıklar olucak henüz bu konular net değil. Bigpoint bu konu hakkında Kasım ayına doğru resmi bir bilgi yayınlayacaktır. Bize göre bu birleşme 2018 tarhinine doğru gerçekleşir çünkü sunucu birleştirme ve bu boyutta bir datayı birleştirip, taşıma hiç kolay bir olay değil. Bu birleşme ile bir çok kişi oyuna döner sıralamadaki arkadaşlar ya pes eder yada hırs yapar oyuna büyük miktarda para yatırır. Biz ticari kapıdan bakıcak olursak darkorbit hesap satışları canlanacaktır, oyuna dönecek olanlar ve bırakacak olanlar ortada büyük bir pazar oluşturacaktır. Darkorbit sunucu birleşimi hakkında görüşlerinizi yorumda belirtip diğer haberler için bizi takip edebilirsiniz.