fbpx
pull-icon
logo-mobile

Main Links

Ziyaretçi

Merhaba!

Bakiye Al!

Menü

Seçenekler

Giriş Yap Kayıt Ol

Gamezbd Ninja – Full Pen Armo...

Anasayfa / B / Black Desert Online / *BDO Hesap Satışı


gamezbd ninja – full pen armor-weapon, quest accesories

This account is bound to my daily Gmail, that's why i won't be able to give any information about the email, but i will try my best to ensure your account's safety.

As it is seen in the picture above, I am playing the class Ninja, and it has the necessary armors and weapons as PEN. I have lots of common to rare items in my inventories and storages, with a high level lifeskilling progress.

Hesap gunluk kullandigim Gmail hesabima bagli oldugu icin, email ile ilgili bilgileri paylasamayacagim, fakat karakterinizin guvenligi icin elimden gelene yapacagim.
Yukardaki fotografta da goruldugu gibi, Ninja sinifini oynuyorum, ve gerekli armor ve wepaonlari pen olarak mevcuttur. Bankasinda ve deposunda gerekli gereksiz, degerli degersiz bir suru esya mevcuttur. Yuksek lifeskill leveli vardir.

Important: I haven't logged in for a long time, the information above is %99 correct, but i might be missing %1 of it.
Onemli: Uzun suredir karaktere girmedim, yukaridaki bilgilerin %99'u ve fazlasi dogrudur fakat %1'inde yaniliyor olabilirim.


Hesapsatis.com SATICI veya ALICI taraflara aracılık, komisyon hizmeti vermez ve kimseye kefil olmaz. HesapSatis.com üzerinden para transferi, alım satım fonksiyonu gerçekleşmez. HesapSatis.com kullanım amacı tarafları ilanlar ile bir araya getirmektir. Transfer işlemleri gerçekleştirmek değildir, olumsuz olasıklardan ve içeriklerden sorumlu tutulamaz. Daha detaylı bilgi için S.S.S. adlı sayfadan bilgilendirici metine ulaşabilirsiniz. > https://hesapsatis.com/sss/

Yorum

Yöneticilere Bildir


İlanı yöneticilere bildirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız, hesabınız yoksa kayıt olmalısınız.

İlan Oluştur!