fbpx
pull-icon
logo-mobile

Main Links

Ziyaretçi

Merhaba!

Bakiye Al!

Menü

Seçenekler

Giriş Yap Kayıt Ol

Güncel 258 Ap Kutum /nouver 270 Sah...

Anasayfa / B / Black Desert Online / *BDO Hesap Satışı

Bu ilan, sahibi tarafından SATILDI olarak işaretlendi!


güncel 258 ap kutum /nouver 270 sahire + ticaret gemisi(yüzde50 karak)

Hesap 62 rushlanmaktadır. Rushlandığında 13 ap veren küpe gelecek ve hesap 255 kutum olucaktır. Deve kitabı ile 256 tet dande caprash 2 level ile 258 kutum olucaktır. Şuan güncel olarak oynayıp hergün mirumok dönüyorum.
Hesapta t4 kurt 1 x ve t3 petler 3x ,2 x t1 pet vardır. Çadırı alınmıştır. Witch-Lifeskill shai-Takas hesabı ve lahn evranter ve ağırlıkları fulldür.Hesapla günde takas + grind 1-2t rahat kasabilirsiniz. Witch-Ranger-Sahire-Warrior-Lahn 61'dir ve p2winleri yapılmıştır. Bütün lifeskilleri zanaat ve Ustadır.. Hesapta t8 safkan yarış atı vardır. (%162 hız)3 tane de t5 yarış atı vardır.. Hesap main hesabımdır bütün bilgiler devredilecektir. Antalya içi elden yada oyunfor üzerinden. Yada aracı ile işlem yapılacaktır.Daha önceden boosterlık, hesap al-sat yaptığım için referanslarım vardır. Hesap için teklif alıyorum en yüksek gelen fiyata satacağım herkese iyi günler dilerim.
İletişim discord: Burak/22#9378
Dc yada site üzerinden telefon numaramı atabilir ve size detaylı fotoğraf gönderebilirim. Aynı zamanda dc'den canlı olarak bakmanız da mümkün.


Yorum

Yöneticilere Bildir


İlanı yöneticilere bildirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız, hesabınız yoksa kayıt olmalısınız.

İlan Oluştur!