fbpx
pull-icon
logo-mobile

Main Links

Ziyaretçi

Merhaba!

Bakiye Al!

Menü

Seçenekler

Giriş Yap Kayıt Ol

7000₺ Açiklamayi Oku 357Dp 293Ap Su...

Anasayfa / B / Black Desert Online / *BDO Hesap Satışı


7000₺ açiklamayi oku 357dp 293ap succ vk

Karakter Steam açıklamayı oku:
+
peride t5 ağırlık ve t5 pot doldurma skilleri mevcuttur.
3 tanesi aşama 4 diğer 3 tanesi aşama 3 olmak üzere 6 pet vardır

duo karayıldız mevcut IV deniyordum en son sıkıldım bıraktım yanlış hatırlamıyorsam 80'e yakın saf sihir yumağı mevcut olması lazım alıcısına ekran açılır tekrardan detaylı şekilde bakılır

139 fs + 2 tane 100 fs var, uyanış takas kuponu mevcut. %149 karak denge +50k takas mevcuttur. Kuno & Wizard Treant Kamuflaj+Çadır vardır. 45 adet %530 ve onlarca %600 exp kağıdı mevcut.

kemeri tekrar aldım pazardan geldi, zırh ve silahları caphrasları; Urugon 8lvl-bheg 7lvl-sönük 7lvl-grifon 5lvl-nouver 5lvl-Tri dande 19 lvl Kzarka 9lvldir. Zırhların caphrasları 9 lvl yapıp üstüne duo god armorla 376dp oluyorsunuz pek bir şey kalmadı
Alıcısına hertürlü kefilim yüzyüze de yapabiliriz alışverişi STEAM olduğundan dolayı insanlarda çekingenlik oluyor onun için düşük fiyat belirledim ve hertürlü konum atılabilir güvence sağlamak için elimden gelen herşeyi yaparım.

İtemler ortada onun dışında fotoğrafta pek belli olmuyor diye yazıyorum IV loggia takı seti ve IV Manos sıvı top. IV Manos kimyager elbisesi ve IV manos toplama elbisesi mevcuttur.

Kimya Ustadır. Denizci karakteri başka, Life karakteri başka, Pvp karakteri başkadır. Denizci karakterinin de toplaması yüksektir takas yaparken enerjisi doluyor bitince onunla da toplama yapabilirsiniz.

5 tane işlem, 4 tane depo yardımcısı vardır; Mersin, Ankara, İstanbul içi elden verilebilir.(Ben mersindeyim kendi bilgilerimi de vereceğim tabii ama illa elden gerekirse söylediğim şehirlerde de kefillerim mevcut elden verilebilir) acc STEAM üzerine kayıtlıdır ve MAİL ile verilecektir.
pegasus itemsiz hızı 159.9dur.

resim bulanık diyenler bu linkten de bilgilere ulaşabilirler https://hizliresim.com/j18sAS daha fazla bilgilendirme için dc adresim: ulqi#3642
takas düşünmüyorum alıcısına hayırlı uğurlu olsun


Yorum

Yöneticilere Bildir


İlanı yöneticilere bildirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız, hesabınız yoksa kayıt olmalısınız.

İlan Oluştur!