fbpx
pull-icon
logo-mobile

Main Links

Ziyaretçi

Merhaba!

Bakiye Al!

Menü

Seçenekler

Giriş Yap Kayıt Ol

250Tl Steam + Silver4 Lol + Blizzar...

Anasayfa / S / Steam / *Steam Hesap


250tl steam + silver4 lol + blizzard diablo iii reaper of souls ( full dlc )

Arkadaşlar öncelikle merhabalar, yıllardır emek verdiğim oynadığım oyunları yaşım gereği bırakıyorum. Steam hesabı fotoğraflarda göründüğü gibidir, GTA V'inden tutun PUBG'sine zevk alıp oynayabileceğiniz bütün oyunlar neredeyse vardır. Yaklaşık olarak 500 liraya yakın para harcanmıştır ve hiç bir yerde banı bulunmamaktadır. Bazı arkadaşlar gibi CS:GO'da hile açılıp ban yeme riskiniz bulunmamaktadır, elimin emeği, gözümün nurudur bütün oyunlar.
Pubg: SANHOK görevlerinden gelen geçmiş etkinliklerden kalan kostümler yer almaktadır (357 saat)
CS:GO : 2 senedir bir fiil oynadığım neredeyse tek oyun diyebilirim, 3 yada 4 oyun sonra Keleş I garantisi vardır 😀 (1352 saat, Altın Nova 4)
GTA V : Online hiç oynanılmamıştır, hatta oynanılmayı geçtim bir kere girmişliğim dahi yoktur.

Gelelim League of Legends macerasına. Arkadaşlar, sezon 2'den beri LoL oynamaktayım. Türk'te daha önce hesap sattım fakat bu yıl sadece West'te bu hesapta oynamaktayım, ilgilenenler ve merak edenler için hesap adını da aşağıya bırakıyorum. ''Notus Gladius''

Diablo III:Reaper of Souls oyununu 2 yıl önce full dlc 89 Euro'ya almıştım. Demon Hunter 70+137Lvl karakterim mevcuttur. Pelerin, Crossbow, Ayakkabılar ve daha bir çok eşyaları 900Lvl'lardan alınmıştır. Oyun bende yüklü olmadığı için hesabın fotoğrafını koyamadım.

Arkadaşlar kendimden biraz bahsetmek istiyorum, öğrenciyim 23 yaşındayım. Bu yaşıma kadar Steam hesabı olarak bunu kullandım fakat çok severek satacağımdan eminim. Bu yazıyı yazarken defalarca kere ''Silip, satmasam mı acaba?'' diye kendime sordum. Ama artık oyun oynamak istemiyorum çünkü yakında üniversiteden mezun olup işe başlayacağım. Hayatımı düzene oturtmam gerektiğini düşünüyorum.

Tok satıcıyım, kesinlikle hesaplarımı ayrı ayrı satmayı düşünmüyorum. Zaten Steam hesabımın fiyatı belli. Diablo III deseniz şuanın Euro kuru ile hesapladığımızda 564tl ediyor. Hadi diyelim 2 sene önce dolar 4 olsun 356tl. Lol hesabı deseniz West'te ki bu türlü hesaplara bakın 50-60'dan aşağı bulamazsınız. Pazarlıksız düz fiyattır. Ciddi ilgilenenler ulaşabilirler hergün sitede online'ım. Ulaşmak isteyen arkadaşlar mesaj gönderebilir, saygılarımla arkadaşlar 🙂

Ek Alanlar

  • Açılış Tarihi: 2012
  • Steam LeveL: 6
  • Harcanan Bakiye: 450TL
  • Oyun Sayısı: 29
  • Toplam Oyun Süresi: 2000
  • Oyun Ban Durumu: Yok
  • VAC Ban Durumu: Yok
  • Community Ban Durumu: Yok
  • Trade Ban Durumu: Yok

Yorum

Yöneticilere Bildir


İlanı yöneticilere bildirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız, hesabınız yoksa kayıt olmalısınız.

İlan Oluştur!