fbpx
pull-icon
logo-mobile

Main Links

Ziyaretçi

Merhaba!

Bakiye Al!

Menü

Seçenekler

Giriş Yap Kayıt Ol

Steam Youtube Kanalı Twitch Ve Webs...

Anasayfa / S / Steam / *Steam Hesap


steam youtube kanalı twitch ve websitesi

Arkadaşlar merhaba Steam hesabımı youtube kanalımı ve youtube kanalı için açtığım websitesini toplu olarak satacağım detayları aşağıda eriyorum ilgilenen ciddi arkadaşlar bana ulaşabilir.

Steam Hesabı Gayet Sağlamdır. https://steamcalculator.com Hesap Değerini 1552.57 USD olarak belirlemektedir. Zaten sadece hesap 8000 ₺ den fazla ediyor. Kontrol Etmek İsteyenler Bu Linke Bakabilir https://steamcalculator.com/id/tuborger

Youtube Kanalı şuan için 6000 saat üzeri izlenmesi var 200 abone eksiği var sonrasında para kazanma açılacak zaten şuanda başvuru inceleniyor. ( 200 abone eksikken nasıl inceleniyor diye soranlar olacaktır. yılbaşından önce youtube spam hesapları silmeden önce 1800 abone vardı kanalda o sırada incelenmeye başlandı spam hesaplar gidince inceleme tamamlanmadı +200 abone sonra direk olarak açılacak para kazanma çünkü şuanda bile arada reklamlar çıkıyor videolarda )

Web sitesi için bişey diyemeyeceğim işin aslı web sitesinden çok anlayan biri değilim bildiğim kadarıyla html bi site yaptım uyduruktan 9-10 ay civarı hosting ve alan adı devam ediyor.

Twitch içinde herhangi birşey diyemeyeceğim çünkü daha yeni başlayacaktım. Ama internet hızım yeterince iyi olmadığı için olmadı onuda vereceğim,

Kısacası Hesabı Değil Nicki Satacağım Pubg deki yerli ve yabancı yüzlerce (Belki binlerce) oyuncunun beni tanıdığını ve her zaman takip ettiklerini söyleyebilirim. Youtubeda aynı şekilde bu linkteki videonu yorum kısmına bakarsanız daha net anlayacaksınız zaten https://www.youtube.com/watch?v=BU3AUoSXXeg Yapılan tüm logo banner vs. tasarımlar alıcıya verilecektir.

Linkler şu şekildedir. İnceleyip ilginizi çeker ise dönüş yapmanızı bekliyorum.
Steam Hesabı https://steamcommunity.com/id/tuborger/
Youtube Kanalı https://www.youtube.com/channel/UCyRXJddQJS8i3G3Cu4yed1w
Web Sitesi http://tuborger.club
Twitch https://www.twitch.tv/tuborgertv

Ek Alanlar

  • Açılış Tarihi: 8 Temmuz 2010
  • Steam LeveL: 71
  • Harcanan Bakiye: Belirsiz
  • Oyun Sayısı: 103
  • Toplam Oyun Süresi: 12500 Saat Üzeri
  • Oyun Ban Durumu: Temiz
  • VAC Ban Durumu: Temiz
  • Community Ban Durumu: Temiz
  • Trade Ban Durumu: Temiz

Yorum

Yöneticilere Bildir


İlanı yöneticilere bildirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız, hesabınız yoksa kayıt olmalısınız.

İlan Oluştur!