fbpx
pull-icon
logo-mobile

Main Links

Ziyaretçi

Merhaba!

Bakiye Al!

Menü

Seçenekler

Giriş Yap Kayıt Ol

Tuhaf Bir Hesap

Anasayfa / F / Fortnite / *Fortnite Hesap Satışı


tuhaf bir hesap

arkadaşlar hesap sezon 1.de açılmış olup sezon 3 win şemsiyesi vardır onun dışında oyunu oynamadığım için sadece 6.7.8 sezonlar full dür yanı sıra mağazaya gelmiş bir çok özel kostüm kazma ve planör mevcuttur görevler tamdır ciddi alıcılar ulaşsınlar fiyatta anlaşabiliriz. discord nick : PorShacK [Samet]#1207 bana buradan ulaşa bilirsiniz telefonla görüşme öncesi buradan iletişime geçebiliriz.
bu arada STW bütün kalkan görevleri full 118 enerji şema ve bazı felaketzedeleri seviye bastığınız takdirde 131 enerjiye çıkmanız fazla uzun sürmez.


Hesapsatis.com SATICI veya ALICI taraflara aracılık, komisyon hizmeti vermez ve kimseye kefil olmaz. HesapSatis.com üzerinden para transferi, alım satım fonksiyonu gerçekleşmez. HesapSatis.com kullanım amacı tarafları ilanlar ile bir araya getirmektir. Transfer işlemleri gerçekleştirmek değildir, olumsuz olasıklardan ve içeriklerden sorumlu tutulamaz. Daha detaylı bilgi için S.S.S. adlı sayfadan bilgilendirici metine ulaşabilirsiniz. > https://hesapsatis.com/sss/

Yorum

Yöneticilere Bildir


İlanı yöneticilere bildirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız, hesabınız yoksa kayıt olmalısınız.

İlan Oluştur!