fbpx
pull-icon
logo-mobile

Main Links

Ziyaretçi

Merhaba!

Bakiye Al!

Menü

Seçenekler

Giriş Yap Kayıt Ol

Warframe Mr27 Full+Full Hesap

Anasayfa / W / Warframe / Warframe Hesap Satışı

Bu ilan, sahibi tarafından SATILDI olarak işaretlendi!


warframe mr27 full+full hesap

Hesabımı acil nakit ihtiyacımdan satıyorum. Hesap 1000 saatliktir.250-300 arası günlük giriş ödüllerinde.
Hesapda Göründüğü gibi17.000 platinum mevcut. Oyundaki tüm işe yarar arcaneler(arcane grace-guardian-barrier-energize gibi pahalılar ve daha niceleri 5-10 adet işe yaramayanlar kaldı sadece.) mevcut.Arcane vanguard rhino helmet gibi artık düşmeyen değerli arcanelerin bazılarıda mevcut.Tüm renk paletleri alınmış. Sydannaların(pelerin) hemen hepsi mevcut.
Oyundaki TÜM Primed İtemler ve kullanışlı normal itemler envanterde Mevcut(Yani kasılıp saıtlmamış üstünde var TÜM Warframeler-silahlar) itemdurumu 504/509 tek tük giriş bonus silahları vs kaldı. 265.giriş ödülünde hesap.Rubico-Gram Prime-Scoliac-Catchmoon-Zenith silahlarının güzel ve değerli rivenleri mevcut.Riven slotu 30 a kadar arttırılmıştır.Tüm sendikaları son seviye. sendika modlarının neredeyse tamamı mevcut.Oyundaki bütün primed modlar var ve son seviyeler. Satılmak üzere alınmış yaklaşık 50 adet Primed mod mevcut(5000 plat civarı değeri var)Oyundaki bütün modlar full seviye mevcut.Üstünde 200K endo var.FOCUS ağaçları bağımsızların tüm gereklileri açık.Tek tük çok işe yaramayan dallar kaldı.Eidolon bosu için vs olanların hepsi açık.
KISACASI oyundan zevk almak isteyenlere hitap eden kaliteli ve FULL bir hesap. Arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirmek için süper. Platinum kasmak dilerseniz tanıdıklarınıza satmak mümkün.Sadece içindeki platinumu almaya kalksanız bile istediğim fiyatı geçiyor.Gerçekden nakit ihtiyacım olmasa bu kadar ucuza satmıyacağım bir hesap. böylesi zor denk gelir.Alana hayırlı uğurlu olsun.Ödeme Kocaeli şehirçi elden teslim olur şehir dışına Akbank-Ziraat-Finansbank bankaları hesabım mevcut.İl dışı Önce sen verciler lütfen yazmasın boşuna.Bu işin usulü bellidir önce para yollanır daha sonra hesap alınır.Hesabın mailini aldığınızda direkt sizin olmuş oluyor.Mailinde vs sıkıntı yok.Adını değişmek istersenizde 150 platinuma değiştirebilirsiniz.


Yorum

Yöneticilere Bildir


İlanı yöneticilere bildirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız, hesabınız yoksa kayıt olmalısınız.

İlan Oluştur!