fbpx
pull-icon
logo-mobile

Main Links

Ziyaretçi

Merhaba!

Bakiye Al!

Menü

Seçenekler

Giriş Yap Kayıt Ol

Bdo ~ Ucuz, Tecrübeli, Kaliteli, Hi...

Anasayfa / B / Black Desert Online / BDO Boosting

Bu ilan, sahibi tarafından SATILDI olarak işaretlendi!


bdo ~ ucuz, tecrübeli, kaliteli, hizli ve güvenilir boost hizmeti!

Uzun süre Lifeskill boostu yapmış. Çoğu zaman aktif ve hızlı ulaşabileceğiniz güvenilir bir boosterım. Referanslarım mevcuttur.
Sıkılmadan istediğiniz sayıda et toplayabilirim. Akrep eti ve yılan eti toplamakta oldukça iyi ve hızlıyım. İşimi elimden geldiğince en iyi şekilde yapmaya çalışırım. Hiçbir şekilde sormadan hareket etmem.
Yukarıda yazan bütün boost seçeneklerini yapmaktan zevk aldığım için sıkılmadan hızlı bir şekilde verilen işi yerine getirebilirim. İş veren kişinin online offline saatlerine göre kendimi ayarlar elimden geldiğince verimli bir şekilde boost yaparım. Vaktimin çoğunu boosta ayırabilirim.

Haksız bir şekilde kazanç sağlamam 1 saatlik sürede gerektiğinden daha az sipariş gerçekleştirmişsem ücretin tamamını almam. Fiyatlandırmayı Boost yapacağım kişi ile uygun bir şekilde konuşarak değiştirebiliriz. Aynı zamanda RNG si yüksek olan biriyim. :slight_smile: Bana ulaşabileceğiniz discord kullanıcı adım – es la solaria#4049

Fiyatlandırmalar

Lifeskill + Takas ; Saatlik 10 TL

Level – Xp – Sp ; Saatlik 11 TL

Pot – Pusula Parçası ; Saatlik 11 TL

1K Görev ; 180 TL

5K Görev ; 900 TL

Siparişler olabildiğince hızlı şekilde teslim edilir. Günde En az 5 en fazla 7 saat çalışabilirim.

Detaylı bilgi ve anlaşmalar için discorduma ulaşırsanız sevinirim. Discord kullanıcı adım – es la solaria#4049


Hesapsatis.com SATICI veya ALICI taraflara aracılık, komisyon hizmeti vermez ve kimseye kefil olmaz. HesapSatis.com üzerinden para transferi, alım satım fonksiyonu gerçekleşmez. HesapSatis.com kullanım amacı tarafları ilanlar ile bir araya getirmektir. Transfer işlemleri gerçekleştirmek değildir, olumsuz olasıklardan ve içeriklerden sorumlu tutulamaz. Daha detaylı bilgi için S.S.S. adlı sayfadan bilgilendirici metine ulaşabilirsiniz. > https://hesapsatis.com/sss/

Yorum

Yöneticilere Bildir


İlanı yöneticilere bildirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız, hesabınız yoksa kayıt olmalısınız.

İlan Oluştur!