fbpx
pull-icon
logo-mobile

Main Links

Ziyaretçi

Merhaba!

Bakiye Al!

Menü

Seçenekler

Giriş Yap Kayıt Ol

275 Ap 62 Lvl 588 Gs Wizard Mena

Anasayfa / B / Black Desert Online / *BDO Hesap Satışı

Bu ilan, sahibi tarafından SATILDI olarak işaretlendi!


275 ap 62 lvl 588 gs wizard mena

Hesapta 1940 ağırlık 192 envanter slotu bulunmaktadır.Tüm silah ve zırhlar damgalıdır.Naparth kampı,kamuflaj,ve 2 adet terzilik kuponu kullanılmış kostüm vardır.
Bunun üstüne 5 aylık kamasylvia kutsaması 4 aylık merv palerti bulunmaktadır.Ful skill tier 4 peri mevcuttur.Yüzme kostümü vardır ve 130 tane eşya düşürme parşomeni vardır.
4700 ekoloji puanı ve %12 eşya düşürme oranı vardır ve 332 enerji bulunmaktadır.10 FS SAF BEYAZ yarış atı mevcuttur.Yeni gelen 4lü hoom taş seti tamamlanmıştır.Heve de 7 ,bheg ve urugonda 3 lvl caphras vardır.
.Hesap zanaatkar avcıdır 2 adet damgalı tüfeği mevcut.500 den fazla dev iksiride bulunmaktadır.
ANKARA İÇİ ELDEN ŞATIŞ TERÇİH EDİLİR.
İLETİŞİM İÇİN 0505 102 98 22 SADECE WHATSAPP TAN ULAŞIRSANIZ SEVNİRİM.


Hesapsatis.com SATICI veya ALICI taraflara aracılık, komisyon hizmeti vermez ve kimseye kefil olmaz. HesapSatis.com üzerinden para transferi, alım satım fonksiyonu gerçekleşmez. HesapSatis.com kullanım amacı tarafları ilanlar ile bir araya getirmektir. Transfer işlemleri gerçekleştirmek değildir, olumsuz olasıklardan ve içeriklerden sorumlu tutulamaz. Daha detaylı bilgi için S.S.S. adlı sayfadan bilgilendirici metine ulaşabilirsiniz. > https://hesapsatis.com/sss/

Yorum

Yöneticilere Bildir


İlanı yöneticilere bildirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız, hesabınız yoksa kayıt olmalısınız.

İlan Oluştur!