fbpx
pull-icon
logo-mobile

Main Links

Ziyaretçi

Merhaba!

Bakiye Al!

Menü

Seçenekler

Giriş Yap Kayıt Ol

Pubg Mobile Satılık Hesap

Anasayfa / P / PUBG / *PUBG Hesap


pubg mobile satılık hesap

YT-Video link: https://youtu.be/8-VedAyqDXM
39 Özel Kıyafet kostumu
Toplamında Tava olmak üzere 40 Silah skinleri
Toplamında 8 Araç skinleri.
15 paraşüt skini
7 Kask
8 Çanta
7 Uçak
6500 Gümüş para
600 Uc
özel emojiler , 3bine yakın Başarı puanı Üstün başarı rozeti, Fatihlik çerçevesi 600 uc içinde olup prim plus üyelige sahip ve bir çok şeyi izah edemeyecem full hesabımı satıyorum.. Ciddi alıcılar ulaşsın lütfen. Dolandırıcılar uzak dursun..
Not: Ortalama 5,6 Bin TL arası yükleme yapmışım.. Alan kişiye gereken dekontları da verebilirim.. Yatırımların hepsi belli .. Sadece şu pembe arabayı cıkarabilmek için 750 TL m gitmiştir.. Gerisini siz düşünün.
Ve ayrıca Ortalıkta okadar hileci var iken Kendi çabamla emegimle Fatihlik ünvanı aldım zor şartlarda .. Kdm düşük olabilir ama Hakkıyla oynadım.. bazıları gibi hile programları kullanarak kdyi fırlatmadım. Gerekte duymadım.. Bu yeni sezonda 1 maç bile atmamışım Bazı durumlardan dolayı giremeyeceğim Bu yüzden satıyorum.. Okuduğunuz ve ilgilendiğiniz için teşekürler.


Hesapsatis.com SATICI veya ALICI taraflara aracılık, komisyon hizmeti vermez ve kimseye kefil olmaz. HesapSatis.com üzerinden para transferi, alım satım fonksiyonu gerçekleşmez. HesapSatis.com kullanım amacı tarafları ilanlar ile bir araya getirmektir. Transfer işlemleri gerçekleştirmek değildir, olumsuz olasıklardan ve içeriklerden sorumlu tutulamaz. Daha detaylı bilgi için S.S.S. adlı sayfadan bilgilendirici metine ulaşabilirsiniz. > https://hesapsatis.com/sss/

Yorum

Yöneticilere Bildir


İlanı yöneticilere bildirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız, hesabınız yoksa kayıt olmalısınız.

İlan Oluştur!