fbpx
pull-icon
logo-mobile

Main Links

Ziyaretçi

Merhaba!

Bakiye Al!

Menü

Seçenekler

Giriş Yap Kayıt Ol

Çaylaklıktan Yeni Çıkmış Nickaltı T...

Anasayfa / E / Ekşi Sözlük / *Ekşi Sözlük Hesap Satışı


çaylaklıktan yeni çıkmış nickaltı temiz hesap

Çaylaklıktan yeni çıkmış hesabımı satıyorum. Kayıt olduğum gmail adresini de yanında veryorum. Nickaltı temizdir, içinde sadece 10 entry'si vardır ve badi listesi temizdir.

Ulaşmak isteyen Telegram üzerinden @themadcrow kullanıcı adı ile ulaşabilir. Daha öncesinde 2 sözlük hesabı satmışlığım vardır.

IBAN'ımı ve diğer bilgilerimi verip, parayı yatırdığınız anda yine telegram üzerinden bütün bilgileri size yazarım. Eğer kendisi kabul ederse, satış yaptığım elemana ulaşırsam, ondan da güvence alabilirsiniz. EFT saatleri içerisinde satışı gerçekleştireceğim. Hesabım Ziraat Bankası'ndadır.

İyi günler.


Hesapsatis.com SATICI veya ALICI taraflara aracılık, komisyon hizmeti vermez ve kimseye kefil olmaz. HesapSatis.com üzerinden para transferi, alım satım fonksiyonu gerçekleşmez. HesapSatis.com kullanım amacı tarafları ilanlar ile bir araya getirmektir. Transfer işlemleri gerçekleştirmek değildir, olumsuz olasıklardan ve içeriklerden sorumlu tutulamaz. Daha detaylı bilgi için S.S.S. adlı sayfadan bilgilendirici metine ulaşabilirsiniz. > https://hesapsatis.com/sss/

Yorum

Yöneticilere Bildir


İlanı yöneticilere bildirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız, hesabınız yoksa kayıt olmalısınız.

İlan Oluştur!