fbpx
pull-icon
logo-mobile

Main Links

Ziyaretçi

Merhaba!

Bakiye Al!

Menü

Seçenekler

Giriş Yap Kayıt Ol

62 Level 265 Ap Pen Livertolu Sahir...

Anasayfa / B / Black Desert Online / *BDO Hesap Satışı

Bu ilan, sahibi tarafından SATILDI olarak işaretlendi!


62 level 265 ap pen livertolu sahire

Liverto pen kzarka ile aynı ap 8 isabet düşük 9 level caphrasta 5 ap ve bonus isabet geliyor o halde pen kzarkadan 5 ap yüksek ve isabeti aynı oluyor.Bu haliyle tet offin ve kzarkadan iyi.İsterseniz satıp 2 tye zaten koyduğunuz anda satılacaktır pazarda 1 saniye durmaz 🙂 tet kzarka veya offin çekebilirsiniz 850m para vardır.Detaylar için bana ulaşın.Mailiyle beraber vereceğim istanbul içi elden olabilir.265 Ap-296 Dp tet valtarra ve tri tungrad yüzük var.Tet ogre yok.Ogreyle 270 ap oluyor.Tungrad yüzüğü ve az para kasıp tet hilal çekebilirsiniz.Hesapla nasıl oynayacağınız size kalmış.Çadır var.
T7 yarış atı var.At flütü kalıcı.120 adet eşya düşürme parşömeni vardır!!!27 adetde %530 exp level exp %18.Fiyatda düşme düşünmüyorum işe başladığım için oyunu bıraktım.O yüzden satıyorum.Tet ogre ve hilal ile 273 apyi görebilen bir hesap.Zaten tri tungrad yüzük 3t.Ordan hilali eleyin.Mantıklı kullanırsanız rahatlıkla 273 apye çekebilirsiniz.Fiyatda düşmüyorum mailiyle beraber vereceğim hiçbir türlü pazarlık söz konusu değildir satmasamda olur ogre yapar öyle satarım kafasındayım 🙂 Bir adet 90 bir adet 87 fs bulunmaktadır.Venecil,kibelius full set ve kamuflaj olmak üzere 3 tane kostüm bulunmaktadır atdada kostüm vardır.Almak isteyene şimdiden hayırlı olsun… 0.506 615 67 75 ulaşabilirsiniz whatsapp yoluyla dönerseniz müsait olduğumda dönüş yaparım.


Hesapsatis.com SATICI veya ALICI taraflara aracılık, komisyon hizmeti vermez ve kimseye kefil olmaz. HesapSatis.com üzerinden para transferi, alım satım fonksiyonu gerçekleşmez. HesapSatis.com kullanım amacı tarafları ilanlar ile bir araya getirmektir. Transfer işlemleri gerçekleştirmek değildir, olumsuz olasıklardan ve içeriklerden sorumlu tutulamaz. Daha detaylı bilgi için S.S.S. adlı sayfadan bilgilendirici metine ulaşabilirsiniz. > https://hesapsatis.com/sss/

Yorum

Yöneticilere Bildir


İlanı yöneticilere bildirmek için hesabınıza giriş yapmalısınız, hesabınız yoksa kayıt olmalısınız.

İlan Oluştur!