League Of Legends Hesap, Skin Alımı Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oyun

7 Eylül 2017

League Of Legends Hesap, Skin Alımı Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dünyanın en iyi oyunlarından birisi olarak gösterilen League Of Legends, oldukça büyük bir oyuncu topluluğuna sahip olması ile de biliniyor. Günün hangi vakti olursa olsun anlık 2 milyon kişinin oyunlarda bulunduğunu ifade eden yetkililer, sürekli olarak gelişmeler ile daha güzel bir oyun ortamı sağlamak istediklerini de eklemişlerdir. Yüksek levele ve güzel skinlere sahip olan kişiler, belirli bir noktadan itibaren hesaplarını satarak oyun üzerinden gelir elde etme girişiminde bulunmaktadır. Bazı kişiler tamamen mesleklerini bu alan üzerine yönelterek sürekli hesap geliştirip satma işlemlerinde dahi bulunmaktadır. League Of Legends içerisinde yasak olmasına karşın Hesap Satış gibi güvenilir platformlar içerisinde bazı sorumluluklar alınarak hesaplar satış işlemlerine sunumaya çalışılmakta.

League Of Legends hesap ve skin alım ve satım işlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlardan bahsedecek olursak; öncelikle satan hesabın gerçek karakter ya da bilgilerin doğruluğundan emin olmak gerekmekte. Bunun için satıcılardan rica ederek oyun içi video görüntüleri çekilerek konu içerisinde belirtilen tüm husuların doğruluğunun ardından öncelikle ticareti uzaktan yürütmemek adına platformlar üzerinden sohbet etmeye devam edin. Hesap Satış gibi alıcı ile satıcıları bir araya getiren oluşumlar, ticaretin gerçekleşmesine olanak sağlarken dolandırıcıların da sistemlerden uzaklaştırılmasını sağlamakta. Bu sayede alıcılar, ürünleri satıcılardan alırken daha kolay ve daha güvenilir yolları bu şekilde edinebilmekteler.

League Of Legends Alım ve Satım İşlemleri

League Of Legends oyununda bulunan satıcı görünümüdeki kişiler genel olarak hesap satım işlemi sonucunda ücreti aldıktan sonra bilgileri tekrar üzerlerine alabiliyorlar. Bu nedenle satıcıya ait kişisel gerçek bilgilerin edinebilmesi ve satıcının kendisine ait banka hesapları üzerine işlemler gerçekleştirilmesi güvenirlik konusunu daha da artıracaktır. Sosyal platformlar üzerinden paylaşılan ilanlara kesinlikle inanılmamalı, işlemler gerçekleştirilmemelidir. Hesap Satış, başta sosyal medya hizmetleri olmak üzere popüler oyunlara ait hesap, İtem ve Skin satışlarına aracılık ederek güvenilir bir ortamın sağlanabilmesi adına gün içerisinde birçok önlemler almaktadır. Yakın zamandan bu yana yönetim ekibinde meydana getirdiği gelişmeler ticaretlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasına olanak sağladığını söyleyebiliriz.