fbpx
pull-icon
logo-mobile

Main Links

Ziyaretçi

Merhaba!

Bakiye Al!

Menü

Seçenekler

Giriş Yap Kayıt Ol

Sıkça Sorulan Sorular


  • Aracılık Nasıl Oluyor?

Hesapsatis.com aracılık, komisyon hizmeti vermez ve kimseye kefil olmaz. Aracılık hizmeti veren üçüncü taraf sitelerin linklerini ilan içinde verebilirsiniz, reklam amaçlı olmadığı sürece sansür uygulamıyoruz. Alışverişten önce varsa aracılık yapacak sitenin adresini isteyin, olumsuz yanıt alırsanız mutlaka telefon ile irtibata geçin, numarayı teyit edip tüm kayıtları tutun.

  • Dolandırılmamak İçin Ne Yapabilirim?

→ Oluşturduğumuz kara listeyi buradan takip edin, gsm numarası oradaysa işlem yapmayın.

→ Aracılık yapan, GET hizmeti veren 3.taraf siteler üzerinden işlem yapabilirsiniz.

→ Alım yapmadan önce iletişim bilgilerini gerek telefon ederek sesli bir şekilde, gerekse yazışarak sms ve whatsapp üzerinden teyit edin.

→ İşlem yaptığınız süre boyunca tüm konuşma, yazışma, dekont, ödeme ve hesap bilgilerini kayıt altında tutarak gerektiği takdirde şikayet için kullanılmak üzere bir dosya halinde saklayın.

  • Kayıt Olamıyorum, Hesabım Nasıl Onaylanır?

Kayıt esnasında herhangi bir aşamada hata yapmadığınızdan emin olun. Kayıttan sonra onay süreci şu şekilde işler;

Mail adresinize 1 aktivasyon kodu ve 1 onay linki düşer. Onay linkine tıkladıktan sonra ekrana bir kutucuk çıkar ve sizden buraya epostanıza gelen aktivasyon kodunu girmenizi ister. Bu adımları doğru yaptıysanız, sorunsuzca kullanabilirsiniz. Şuan sistem sadece mail onay ile ilerlemektedir.

  • İlan Oluşturamıyorum

İlan oluştur butonuna tıkladıktan sonra kategori seçiminizi doğru yaptığınızdan emin olun. Tüm alanları eksiksiz tamamladığınızdan emin olun. Görsel ekleme kısmında en az 1 adet öne çıkarılmış görsel yüklemeniz gereklidir. Kategori seçimi sonrası var ise o kategoriye has ek özellik kutucukları çıkacaktır, bu kutucuklar doldurulması zorunludur.

  • İlan Oluşturdum İlanım Açılmıyor!

İlan başlığında geçersiz karakter kullanımı örneğin “%” işareti kullandıysanız, ilan görüntüleme konusunda sorunla karşılaşabiliyorsunuz. Bu gibi durumlarda kullanıcı profil linkinizi [email protected] adresine mail atarak veyahut site içinden @admin hesabına yazarak işlem yapmamızı bekleyin.

  • Enerji Alamıyorum

Enerji alımları ikinci duyuruya kadar tarafımızdan kapatıldı. Mevcut sabit ilanlar daha önceden enerji alımı yapmış insanlara ait. İllaki almak isterseniz bir platformda(forum, youtube, blog) olum tanıtım/reklam metni yayınladıktan sonra bize mail atabilirsiniz, size enerji hediye edebiliriz.

İlan Oluştur!